رزومه مهارت ها و تجارب حرفه ای من

Freelance Software Developer از شهریور 1399
از ابتدای شهریور به صورت جدی روی ایده های خودم کار می‌کنم، پروژه بهلاگ که یک CMS اوپن سورس روی ASP.NET CORE هست را توسعه دادم و چند قرارداد وب سایت بر اساس این CMS با چند کارفرما بستم.
Back-end Lead از مرداد 1398 تا مرداد 1399
شرکت تجارت الکترونیک اول اوراسیا
اینجا من روی یک پلتفرم پرداخت آنلاین کار کردم و تجربه ام در صنعت پرداخت بیشتر و بیشتر شد. مسئولیت تیم Back-end و پیاده سازی میکروسرویس‌های مورد استفاده بخش فرانت با من بود.
Back-end Lead از مهر 1397 تا تیر 1398
کارخانه گام اراک
به عنوان مشاور و تحلیل گر به پروژه برنامه ریزی و تولید شرکت "گام" پیوستم و با یک تیم 4 نفره در توسعه این سیستم همکاری داشتم. ساختار پایه این پروژه را با معماری Onion پیاده سازی و تیم را به صورت فنی و بیزنسی مدیریت کردم.
  • تکنولوژی ها : ASP.NET MVC CORE, EntityFrameworkCore, TFS
Project Manager از خرداد 1394 تا مرداد 1398
شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت
بیشترین تجربه من در زمینه "پرداخت" مربوط به زمانیست که در شرکت سیمرغ تجارت به عنوان مدیرپروژه کارت شهروندی اراک (فراکارت) مشغول به کار بودم. یک تیم 12 نفره که مسئولیت راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی دستگاه‌های پرداخت آفلاین در نقاط پذیرش کارت شهروندی بخصوص حمل و نقل عمومی را بر عهده داشت و در کنار آن خدماتی مثل پرداخت الکترونیک پارکینگ و نانوایی به شهرداری ارائه می‌داد، را رهبری و مدیریت کردم.
Back-end Lead از تیر 1393 تا خرداد 1394
شرکت پیشگامان فناوران هوداد
در هوداد با تیم های مختلفی همکاری داشتم که روی سرویس های مختلف موبایلی مثل یک AppStore و موزیک استور کار می‌کردیم. Back-end این سرویس ها با WebAPI توسط تیم ما پیاده سازی و در اختیار تیم های موبایل قرار می‌گرفت.
  • تکنولوژی ها : ASP.NET WebAPI, WinForms, Github
  • چیزهایی جدیدی که یاد گرفتم : AppStore Packgae Source
Senior Software Developer از شهریور 1392 تا خرداد 1393
شرکت برنامه نویسان شبکه داتیس
داتیس شرکتی است که برای سازمان‌های دولتی نرم افزار سفارشی تولید می‌کند. به همراه یک تیم از توسعه دهندگان، در پیاده سازی Back-end نرم افزار مدیریت و برنامه ریزی بودجه سازمانی و سیستم نظام پیشنهادات، همکاری داشتم.
Senior Web Developer از فروردین 1392 تا شهریور 1392
شرکت یارا کیش
در یارا، به عنوان توسعه دهنده وب، در توسعه سیستم مدیریت محتوای این شرکت و سرویس خرید طرح ترافیک تهران بوسیله پیامک همکاری داشتم.
Senior .NET Developer از مهر 1389 تا آبان 1390
شرکت بهبودسامانه‌های دانش‌افزار (بهساد)
به همراه یک تیم به عنوان توسعه دهنده اصلی، پروژه ملی صنعت آمار برق کشور را برای شرکت توانیر انجام دادیم. این اولین تجربه حرفه‌ای من در یک پروژه بزرگ با مقیاس ملی بود که به بهترین شکل توسعه و اجرا شد.